Kontakt

Tarre

Verksamhetsledare /

Social tränare (Starten)

Tariku “Tarre” Ahlfors
tariku.ahlfors@sveps.fi
050 343 7676

Camilla

Individuell handledare (Nonstop)

Camilla Westerholm
camilla.westerholm@sveps.fi
050 494 1742

Jana

 Social tränare (Starten)

Jana Bajram
jana.bajram@sveps.fi
050 562 7043

 

Carl

Arbetslivstränare (NonStop)

Carl Stjernberg
carl.stjernberg@sveps.fi
050 555 0743

Johanna

 Uppsökande ungdomsarbete

Johanna Baarman
johanna.baarman@sveps.fi
050 555 9126

 

Linda

Arbetslivstränare (NonStop)

Linda Eräkangas
linda.erakangas@sveps.fi
050 555 0741

Lotta

Uppsökande ungdomsarbete

Lotta Ora
lotta.ora@sveps.fi
050 568 1886

 

Adress: Georgsgatan 18, 00120 Helsingfors.  (Ingång via portgång 16, våning 3 och 4.)