Kontakt

Tarre

Verksamhetsledare /

Social tränare (Starten)

Tariku “Tarre” Ahlfors
tariku.ahlfors@sveps.fi
050 343 7676

Jana

 Social tränare (Starten)

Jana Bajram
jana.bajram@sveps.fi
050 562 7043

 

Linda

Sysselsättningskoordinator

Linda Eräkangas
linda.erakangas@sveps.fi
050 555 0741

Johanna

 Uppsökande ungdomsarbete

Johanna Baarman
johanna.baarman@sveps.fi
050 555 9126

 

Arbetslivstränare (NonStop)

Susanna “Sanna” Grönroos
susanna.gronroos@sveps.fi
050 325 2325

Lotta

Uppsökande ungdomsarbete

Lotta Ora
lotta.ora@sveps.fi
050 568 1886

Carl

Arbetslivstränare (NonStop)

Carl Stjernberg
carl.stjernberg@sveps.fi
050 555 0743

Sabina

Uppsökande ungdomsarbete

Sabina Öhman           sabina.ohman@sveps.fi            050 501 1607

Camilla

Individuell handledare (Nonstop)

Camilla Westerholm
camilla.westerholm@sveps.fi
050 494 1742

Adress: Georgsgatan 18, 00120 Helsingfors.  (Ingång via portgång 16, våning 3 och 4.)