Tarre

Verksamhetsledare

Tariku “Tarre” Ahlfors
tariku.ahlfors@sveps.fi
050 343 7676

Jana

 Social tränare (Starten)

Jana Bajram
jana.bajram@sveps.fi
050 562 7043

Carl

Arbetslivstränare (NonStop)

Carl Stjernberg carl.stjernberg@sveps.fi 050 555 0743

Johanna

 Uppsökande ungdomsarbete

Johanna Baarman
johanna.baarman@sveps.fi
050 555 9126

Lotta

 Socialtränare (Starten)

Lotta Ora
lotta.ora@sveps.fi
040 150 3604

Linda

Sysselsättningskoordinator

Linda Eräkangas
(moderskapsledig)
linda.erakangas@sveps.fi
050 555 0741

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Uppsökande ungdomsarbete

Ros-Marine Sällström
ros-marine.sallstrom@sveps.fi
050 568 1886

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
                            

Arbetslivstränare (NonStop)

Susanna “Sanna” Grönroos
susanna.gronroos@sveps.fi
050 325 2325

Sabina

Uppsökande ungdomsarbete

Sabina Öhman
sabina.ohman@sveps.fi
050 501 1607

Camilla

Individuell handledare (Nonstop)

Camilla Westerholm
camilla.westerholm@sveps.fi
050 494 1742

Adress: Georgsgatan 18, 00120 Helsingfors.  (Ingång via portgång 16, våning 3 och 4.)